Nonstop pohotovost
777 267 377

Profesionální servis veškerých venkovních i vnitřních vířivek

//Profesionální servis veškerých venkovních i vnitřních vířivek

Profesionální servis veškerých venkovních i vnitřních vířivek

V současné době už není nutné složitě hledat některé nejbližší wellness centrum anebo jiné relaxační centrum, ve kterém mají oblíbenou vířivku. Není nic výjimečného mít podobné zařízení doma nebo na zahradě, popřípadě ve víkendové chatě. Jak venkovní, tak i vnitřní vířivka je ale zařízení velice namáhané, a proto potřebuje pravidelnou kontrolu a údržbu. Aby bylo vše provedeno kvalitně, je nutné, aby se tohoto úkonu ujala profesionální firma s dlouholetými zkušenostmi.

  • Servis vířivky nespočívá jen ve vyčištění masážního a cirkulačního potrubí.
  • Je nutná kontrola veškerých částí a výměna při jejich poškození nebo unavení.

Revizí procházejí také automatické dávkovače chemických přípravků.

Kontrola a doplnění filtrace

Každé podobné zařízení je opatřeno filtrační technologií. Ve velké míře je využívána písková filtrace. Je výhodná z mnoha hledisek. Jedním z nich je zdravotní nezávadnost a také šetrnost k životnímu prostředí.

  • Profesionální servis zjistí stav písku ve filtraci a podle potřeby buď písek doplní anebo přímo vymění.

Pokud máte vířivku venkovní, jste při jejím využívání limitováni ročním obdobím. Na konci koupací sezóny je nutné Vaši relaxační vanu zazimovat.

  • Pouhé vypuštění vody by mělo za následek poškození některých částí.

Proto se doporučují dvě možnosti.

  1. Buď vypustit pouze část vody a ve zbytku upravit chemickou rovnováhu.
  2. Anebo nechat vše na profesionálním servisu, který vypustí veškerou vodu, a navíc vyčistí a prohlédne veškeré součásti.

Jaká cesta je vhodnější, je jistě jasné. V případě, že by se do zazimování pustil laik, mohlo by se stát, že na jaře nebude důvod k odzimování. Technologie těchto zařízení je velice citlivá a neodborný zásah by ji mohl trvale poškodit. Kvalitním servisem si zajistíte pohodové koupání v dokonale čistém a správně fungujícím zařízení.

By Daniel Gatyás| 2019-07-01T12:15:00+00:00 Září 1st, 2019|Blog|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Profesionální servis veškerých venkovních i vnitřních vířivek